Skip to content

15 lipca 2011

Witam na nowym Blogu Agencji Marketingowej Qantum

W moim pierwszym wpisie chciałbym przywitać wszystkich, którzy w jakiś sposób dotarli na naszego nowego bloga i krótko się przedstawić. Mam na imię Paweł i jak pewnie się domyślacie pracuję w firmie Qantum. Moja kariera tutaj zaczęła się dwa lata temu, więc śmiało mogę stwierdzić, że jestem w firmie od początku jej istnienia i znam ją od tak zwanej podszewki. Myślę, że właśnie dlatego Tomek (szef całego zamieszania) poprosił mnie o to bym prowadził tego bloga. Jest to dla mnie niemałe wyróżnienie i mam nadzieję, że nasza komunikacja będzie odbywała się sprawnie i razem rozwiążemy nie jeden problem.


 

Moja kariera w Qantum rozpoczęła się od stanowiska Copywritera. U nas jest taki zwyczaj, że każdy pracownik, niezależnie od stanowiska jakie docelowo będzie zajmował zaczyna pracę od pisania tekstów. W ten sposób nowy pracownik poznaje specyfikę firmy a firma poznaje jego mocne i słabe strony. Po jakimś czasie do moich obowiązków doszło prowadzenie blogów i serwisów dla naszych „największych” klientów. W tak zwanym międzyczasie otrzymałem od szefa plik wizytówek z opisem stanowiska „Przedstawiciel Handlowy”. Wraz z wizytówkami na moja głowę spadły kolejne obowiązki takie jak: promocja firmy na targach i konferencjach, zdobywanie klientów, rozmowy handlowe i sporządzanie ofert.

W chwili obecnej Qantum mocno stawia na Social Media Marketing a ja dostałem za zadanie zbudowanie solidnego fundamentu dla tej gałęzi marketingu internetowego i koordynowanie projektów dla naszych klientów…

… ale wracając do bloga. Jak sama nazwa bloga wskazuje tematem większości dyskusji będą zagadnienia związane z prowadzeniem blogów firmowych. Żywię nadzieję, że treści, które będę tutaj regularnie zamieszczał przyczynią się do Waszych mniejszych lub większych sukcesów i liczę na aktywność z Waszej strony. Jeżeli macie jakieś pytania lub sugestie piszcie komentarze, maile lub dzwońcie do mnie.

 

Paweł Lesisz
e-mail: pawel.lesisz@qantum.pl
www.qantum.pl

Qantum
tel. kom. 793 421 486
ul. Traktorowa 22
52-213, Wrocław

 

Czytaj więcej w Aktualności, Bez kategorii

Leave a comment

Note: HTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to comments

required
required