Skip to content

O Firmie

Qantum jest Agencją Marketingową z Wrocławia, która za główny cel swojej działalności stawia sobie sukces klientów, którzy powierzyli swoją reklamę w ręce specjalistów w niej zatrudnionych. Nie jest to hasło mające zachęcić do korzystania z naszych usług, lecz filozofia jaką zaszczepił w nas twórca firmy i jej właściciel Tomek . Pracując na sukces naszych klientów przyczyniamy się do sukcesu Qantum. Dlatego nasze działania są starannie przemyślane i przeprowadzane w taki sposób jak byśmy robili je dla siebie.

Dzięki temu, że nasze usługi są w pełni kompleksowe, klienci Qantum nie muszą zatrudniać dziesiątek firm do obsługi kampanii internetowych a co za tym idzie mają więcej czasu na prowadzenie swoich biznesów.

Na rynku jesteśmy od ponad dwóch lat i przez ten czas mieliśmy okazję przeprowadzić wiele kampanii, zarówno dla małych klientów jak i sieciowych gigantów. Nasza praca i rzetelność przyczyniła się do nawiązania ścisłej współpracy z jedną z największych w Polsce Agencji Ineraktywnych jaką jest ADV.

W ramach tej współpracy obsługujemy pod kątem pozycjonowania największe światowe brandy, nabywając nowe doświadczenia i poszerzając swoje umiejętności.

Qantum
tel. kom. 505-609-153
ul. Traktorowa 22
52-213, Wrocław
NIP: 899-255-36-85
REGON: 020956119

Leave a comment

Note: HTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to comments

required
required